Omega groepsreis Japan met eigen begeleiding 2026

In 2026 ontdekken we samen met jullie de mooiste plekken…. 

We plannen bij Omega Reizen in 2026 maar liefst 3 groepsreizen die telkens door één van onze collega’s zullen begeleid worden.  We nemen jullie mee van Azië tot Latijns-Amerika. Ben je klaar om samen met ons op ontdekking te gaan? Hieronder kan je alvast een voorsmaakje van onze reizen terugvinden.

Omega groepsreis 2026: een unieke ervaring voor jullie onze trouwe Omega klanten

In 2026 plannen we een unieke groepsreis. We nemen jullie mee op een reis door Japan, waarbij er tijdens de reis aandacht is voor de eeuwenoude geschiedenis van het land maar ook met voldoende aandacht voor de prachtige natuur. Of we in Java nu een vulkaan zouden gaan beklimmen, in Peru naar Machu Picchu trekken of in Japan naar het Miyajima varen…  we nemen jullie mee naar unieke plekken op deze aardbol. 

Het land van de rijzende zon

Laat je in oktober onderdompelen in het moderne én traditionele Japan, waar eeuwenoude cultuur hand in hand gaan met futuristische steden.
 
  • Laat je verbazen door Tokyo
  • Steek in Shibuya het drukste kruispunt ter wereld over
  • Bezoek in Kyoto Fushimi Inari, een schrijn met meer dan 10.000 rode tori poorten
  • Word in Hiroshima heel stil als je bij de Peace Memorial Park aankomt
  • Geniet van de sereniteit van Miyajima
  • Sluit je ontdekking van Japan af met een relaxerend bad in een traditionale Onsen

 

Onze collega Saskia* neemt jullie op sleeptouw tijdens deze ontdekking van het mysterieuze Nippon. 

*onder voorbehoud van wijziging

 
3/10/2026
11 nachten

Omega groepsreis Japan

Ontdek het veelzijdige Tokyo
Neem de schoonheid van Kyoto in je op
Sta stil bij de geschiedenis in Hiroshima
vanaf
€ 5 990 pp

Nederlandstalig begeleide rondreizen

3 begeleide Omega rondreizen in 2026